דיאטנית עד הבית – הדיאטה באה עד אליך!

תקופת הקורונה גרמה לרובינו להעלות כמה קילוגרמים – בכל זאת, בסגרים, כשהמסעדות סגורות, כל בית ממוצע בישראל, פתח סוג של מסעדה, אשר פועלת לאורך כל שעות היממה, במטבח הפרטי שלו. החדשות הטובות הן שיש שירות, אשר בכוחו לסייע לכל מי שמעוניין בכך, להיפטר מהקילוגרמים העודפים ו/או לסגל הרגלי תזונה בריאים וטובים יותר – וניתן ליהנות ממנו, גם בלי לצאת מהבית.

דיאטנית עד הבית, כפי שניתן להסיק משמו, הוא שירות במסגרתו דיאטנית מקצועית יכולה להגיע עד אליכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בתכנון תפריטים, אשר יאפשרו לכם להשיג את כל המטרות והיעדים אותם הצבתם לעצמכם בכל מה שקשור לתזונה.

השירות שהדיאטנית מציעה

מכיוון שהדיאטנית מגיעה עד אליכם הביתה, באפשרותה להתרשם מקרוב מהרגלי התזונה שלכם ואם תרצו בכך, אפילו להציץ לכם במקרר.ההגעה לסביבה הטבעית שלכם, למקום בו אתם אוכלים את רוב הארוחות שלכם, תאפשר לייעוץ להיות לא רק יותר נוח עבורכם, אלא גם יותר אפקטיבי – במקרים רבים, הרצון יהיה שכל בני המשפחה יעברו לתזונה בריאה ונכונה יותר ושירות שכזה, יכול לספק מענה גם על הדרישה הזאת.

מבחינת השירות אותו הדיאטנית מציעה, הרי שבשלב הראשון עליה להבין את הדרישות והמטרות של הלקוח שלה. הייעוץ המקצועי שלה יתבסס על אותן המטרות, כאשר, בשלב הבא, היא יכולה לבצע מספר בדיקות (משקל, bmi וכיוצא בזה) ולהתאים ללקוח את התפריט אשר בכוחו לסייע לו בהשגת המטרות אותן הוא הציב לעצמו.

בחירת הדיאטנית המתאימה

כאמור, שירות של דיאטנית עד הבית, יכול להוות כשירות אפקטיבי במיוחד, אשר בכוחו לאפשר לכם להשיג את כל אותן המטרות והיעדים אותם הצבתם, יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל אותם היתרונות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את הדיאטנית, תוך דגש על הפרמטרים הבאים:

ניסיון – ניסיון יכול להעיד במידה רבה גם על הרמה המקצועית של אותה דיאטנית ולכן, כדאי לוודא שמדובר בדיאטנית בעלת ניסיון מוכח של שנים.

גישה – דיאטניות שונות פועלות מתוך גישות שונות, ההמלצה היא לאסוף מידע לגבי הגישה של הדיאטנית הנבחרת ולוודא, שאותה גישה אכן מתאימה בעבורכם.

לוחות זמנים – כדאי לוודא שהדיאטנית גמישה מבחינת הזמנים ויכולה להגיע לכם במועדים המבוקשים.

מחיר – חשוב לקחת בחשבון שהעלות של שירות "דיאטנית עד הבית" יהיה ברוב המקרים גבוה יותר משירות של דיאטנית המקבלת בקליניקה משלה.

בכל מקרה, ההמלצה היא לבדוק שהשירות מוצע במחירים הוגנים, ביחס למחירי השוק.

חיבור אישי – מומלץ ליצור קשר טלפוני מקדים, עם אותה הדיאטנית ולנסות לקבל את התמונה המלאה לגבי הרמה המקצועית שלה ולגבי מידת החיבור האישי איתה.

המלצות – במידה ויש אפשרות לקבל המלצות אמינות לגבי שירותיה של דיאטנית מסוימת, דבר זה, יכול להקל במידה רבה על הבחירה באשת המקצוע המתאימה.

אין כל ספק כי שירות של דיאטנית עד הבית, טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות, אשר רלוונטיים לא רק בתקופת הסגר.מהסיבה הזאת, אם גם אתם מעוניינים בשירותיה של דיאטנית מקצועית, מאוד יכול להיות שהאפשרות הזאת, תהיה הטובה והנכונה ביותר בעבורכם.  

השארת תגובה